Фоілком

Компанія «Фоїлком» розпочала свою діяльність у Львові близько 5 років тому. Спочатку було налагоджено постачання фольги для гарячого тиснення для виробництва упаковки, етикеток та іншої поліграфічної продукції з країн Азії (Китай, Тайвань). Спочатку ці поставки були спрямовані на задоволення потреб власної друкарні, потім компанія починає постачати фольгу і для інших поліграфічних підприємств. Сьогодні представництва компанії «Фоїлком» працюють в Україні (Львів, Київ), Молдові (Кишинів), Румунії (Яси, Бухарест), маючи головний офіс у Львові. І зараз «Фоїлком» не лише постачає фольгу в асортименті, а й виготовляє високоякісне обладнання для гарячого тиснення фольгою, а також є одним із провідних виробників кліше в Україні.

Фольга
Сьогодні немає практично жодної етикетки чи упаковки високого рівня, де не використовувалася б технологія декорування фольгою. Вона використовується у всіх сферах, якщо виробник хоче виділити свій товар, наприклад при нанесенні тексту або декоруванні пластикових виробів, побутової техніки, годинника, при виробництві різних видів тканин та виробів зі шкіри. У цьому випадку в Україні поки що фольга використовується мінімально. Значно далі пішло виробництво етикетки та упаковки. Працюючи з найбільшими постачальниками фольги в Азії, компанія «Фоїлком» йде врівень з німецькими виробниками фольги щодо якості матеріалу, що поставляється. При цьому ціна пропонується нижча. Таким чином компанією досягнуто найбільш вдале співвідношення ціни та якості.
«Фоїлком» сьогодні постачає широкий асортимент серій фольги, яка задовольняє практично всі потреби поліграфії. Основний принцип роботи компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому на складі завжди представлений широкий асортимент кольорів і серій фольги для будь-якого виду матеріалу, а у виняткових випадках здійснюється термінова доставка літаком. Також налагоджено постачання дифракційної фольги. Планується розпочати постачання плівки для ламінування – металізованої та голографічної. У перелік послуг, які надає компанія «Фоїлком», також входить надання консультацій технолога та фахівця-друкаря в будь-якій точці СНД. «Наші технічні фахівці проводять величезну роботу з навчання та надання допомоги друкарям та технологам підприємств поліграфії та навчають особливостям позолотних процесів. – каже Олександр Дранов… — Ми можемо надати фольгу для друкарень як із найпростішим позолотним обладнанням, так і з найновішими та високошвидкісніми позолотними машинами. Ми маємо можливість перемотування та різання рулонів від 120 до 4000 метрів, залежно від обладнання та потреби наших клієнтів».
Сьогодні на ринку компанія «Фоїлком» займає лідируючі позиції на ринку, будучи постачальником для таких найбільших підприємств як «ЛунаПак», «Бліц-Пак», «Мікко», «Бліц-Принт», «Фоліо Плюс», а також багатьох інших поліграфічних підприємств.
Маючи представництва у Східній Європі, компанія здійснює прямі поставки фольги з митних складів споживачам у різних країнах.
З гордістю керівництво зазначає, що за останній рік обсяг продажів фольги «Фоїлком» в Європі і зріс у десять разів.
Одним із нових, але досить перспективних напрямів діяльності компанії стало виробництво обладнання для тиснення. Робота над початком серійного виробництва тривала п’ять років, і останнім часом компанія продає високоякісне обладнання для тиснення фольгою за цінами, значно нижчими від європейських аналогів. Технічні рішення, які використовуються при виробництві обладнання, значно перевершують за рівнем наших європейських конкурентів. При цьому слід зазначити, що на підприємстві створено згуртований колектив кваліфікованих працівників, завдяки чому вдалося досягти таких високих результатів за досить невеликий термін. Сьогодні підприємством налагоджено серійне виробництво обладнання для різання та перемотування фольги, а також обладнання для гарячого тиснення «Фоїлком» на базі «Хейдельберг» та «Вікторія». Одна з перших машин для позолоти демонструвалася у Києві на виставці «Поліграфія 2003» і була продана до Молдови. На сьогоднішній день у Молдові функціонує вже шість машин, а в Україні чотири. Також встановлено обладнання в Румунії.
Однією з основних переваг обладнання «Фоїлком» є те, що за його виробництва враховуються всі побажання замовника. При цьому на базі кожного представництва компанії працює сервісна служба, що діє, спеціалісти якої здійснюють обслуговування кожної замовленої машини. А найближчим часом керівництво компанії планує налагодити виробництво складнішої техніки для поліграфії.
Кліше Третім не менш важливим напрямком діяльності компанії «Фоїлком» є виробництво кліше. Починаючи з виробництва тільки магнієвих кліше, підприємства-партнери компанії «Фоїлком» у різних містах (Київ, Львів, Кишинів) сьогодні пропонують також кліше для гарячого тиснення та на основі латунних пластин.
Компанія пропонує клієнту повний перелік послуг: від розробки макетів власним дизайнерським бюро до виконання замовлення. Приймаються до виготовлення найскладніші індивідуальні замовлення (у вигляді файлу, в електронному вигляді або плівці), розроблені замовником для своїх виробничих завдань та зі своїм дизайном.
Сьогодні фахівці компанії готові виготовити магнезійні кліше протягом 10 годин – що дуже приваблює наших клієнтів, зберігаючи при цьому найвищу якість виготовлених матриць. І сьогодні в Україні «Фоїлком», яку в Україні представляє Підприємство «Кліше», займає провідну позицію на ринку цієї галузі, а також широко відома в Європі.
Перспективи
Компанія «Фоїлком» постійно розвивається та вдосконалює своє виробництво. І сьогодні, зокрема, із виробництва обладнання активно просувається вперед. У найближчих планах – вихід ринку Європи. «Технічно ми можемо запропонувати високий рівень виконання робіт за дуже лояльною ціною, — підкреслив Олександр Дранов, — яка досягається за рахунок дешевшої, ніж у Європі, робочої сили, дешевшої оренди, електроенергії тощо». При постійному нарощуванні виробництва компанія активно шукає партнерів у регіонах для створення спільної структури або на дилерських умовах.