Історія фольги для холодного тиснення

Холодная фольга

Протягом історії вона використовувалася для прикраси багатьох важливих аспектів життя. Вона застосовувалася у храмах, палацах, але переважно у манускриптах.

Чисте золото було початковим джерелом фольги, воно означало багатство та велич. Після скрупульозного подрібнення золота на тонкі шари фольга потім обрамляла зброю, кошики, статуї та щити. Вона також застосовувалася на важливих документах як печатки чи посвідчення чогось.

Сьогодні золота фольга використовується також інтенсивно як багато років тому. Вона застосовується для покращення зовнішнього вигляду ілюстрацій, упаковок, етикеток.

Перегляньте вироби, які виробляються сьогодні, і ви побачите, що особливо видатні вироби надруковані з використанням фольги.

Для чого використовується друк холодною фольгою.

Велика кількість різноманітних видів фольги, яка застосовується сьогодні, не є чисто золотою, але є складеною з тонкої плівки, покриття, лаку, алюмінію і адгезів (клею), що відокремлюється, як показано нижче. Хоча основна конструкція така сама, але кожен виробник фольги має власну технологію виробництва та компоненти. Отже, кожен бренд фольги має свої сильні та слабкі сторони.

Адгезив, Алюміній, Лак, Release шар, Тонка плівка (Основа).

заказать фольгу для тиснения киев

Чому застосовуємо друк холодною фольгою.

Гаряче тиснення на ротаційній машині.

латунное клише и печать фольгой

Фольга знайшла широке застосування під час проведення гарячого тиснення. Вона забезпечує чудове оформлення країв та гладку поверхню зображення.

Ця система використовується для рулонних пресів, які застосовують гравірувальний циліндр, де зображення розігрівається за допомогою електрики або розігрітим маслом. Вузькі рулонні преси зазвичай використовують електричну систему, тоді як широкорулонні преси використовують масляне розігрівання. Нагрівання змушує фольгу переносити на підкладку. Ширина полотна виконуваної роботи і кількість покриття впливає на максимальну швидкість поточної роботи. Також висока вартість гравірованого циліндра унеможливлює роботу з малим тиражем.

Горяче тиснення на тигельній машині.

Друге застосування фольги на тигельних машинах для гарячого тиснення. Ця система найчастіше застосовується на автономних лініях, де фольга тиснеться на попередньо запечатану основу. Вона широко застосовується в офсетній друкарській промисловості та при виробництві спеціальних стрічок (смуг). У цьому процесі застосовуються взаємозамінні плоскі штампи, які нагріваються з допомогою електрики. Нагріта плита далі опускається і чинить тиск на підкладку. Тигельна система гарячого тиснення досить економічна, але процес відбувається за дуже низької швидкості. Через низьку швидкість установка потокового (in-line) процесу може бути ускладнена. Різні типи графіки також зазвичай обмежені текстом або жирними зображеннями. Оскільки цей процес потребує багато часу, він підходить для малого тиражу.

Металізована основа.

Протягом багатьох років металізовані основи широко застосовувалися у глибокій печатці обгорткового паперу для подарунків. Цей метод нині використовується у пакувальній промисловості. Зазвичай друкується металізованою основою для створення зображення. Хоча металізована основа допускає застосування водних фарб, спиртових та УФ фіксуючих фарб, є деякі спірні питання щодо закріплення фарби на основі в пакувальній промисловості. Оскільки потрібна запечатка, це застосування є досить обмеженим. Металізована основа може купуватись у листах або рулонах, але додаткові витрати значно збільшують кінцеву вартість виконаної роботи.

Конкуренція

голографическая фольгаХолодная фольга для печати никогда не создавалась для подмены фольги для горячего тиснения, хотя холодная фольга для печати позволяет обеспечивать большую гибкость и более низкую стоимость рабочего процесса, что способствует ее быстрой экспансии на рынке фольги

                                                 Кандидатури.

Дійсно, будь-який продукт, що має досить високий рівень привабливості, є хорошим продуктом для друку холодною фольгою: предмети споживання, коробки для сигарет, етикетки для вина, косметичні упаковки.

При великому застосуванні голографічної, дифракційної та рефлективної фольги ця фольга розширює своє застосування для упаковок та картону.

Тоді як тиснення фольгою на ротаційних машинах домінує над ринком великих тиражів, тиснення фольгою на тигельних машинах домінує над ринком малих тиражів, друк холодної фольгою превалює над ринком середніх тиражів. Ринок середніх тиражів може бути визначений як застосування фольги, при якому розмір роботи не може обґрунтовувати вартості гравірованого циліндра і повинен вимагати багато часу для роботи на машині тигля для гарячого тиснення.

Друк холодною фольгою є досконалим при виконанні роботи з низькою вартістю: дитячі стікери та подарункові ярлики (бірки).

Роботи, які друкуються із застосуванням золотої та металізованої фарби також потрапляють до їхньої категорії. Ці роботи мають тенденцію до прояву матового кольору та не мають блиску фольги.

Порівняння процесу.

Процесс

Максимальная скорость

Первонача

льные затраты

Стоимость работы

Графика

Изменение

Дизайна

Идеальный

тираж

Печать холодной фольгой

700 циклов/

мин.

Низкая (фотополимерные пластины)

От полутонов до

Trapping

Гибкое

Большой,

малый

Горячее тиснение на ротационных машинах

150 циклов/

мин.

Высокая

Высокая(матрица для гравировки)

Ограничен текстовым изображением и изображением больших объектов

Негибкое

Большой

Горячее тиснение на тигле

120 циклов/мин

Средняя

Низкая (пластины)

Ограничен текстовым изображением и изображением больших объектов

Гибкое

Малый

Металлизированная

подложка

700 циклов/

мин.

Высокая

(подложка)

Ограничен

захватом цвета

Гибкое

Большой

Нове застосування також доступне під час роботи з холодною фольгою. У минулому напівтонові металеві ефекти були нездійсненними тисненням холодною фольгою. Наразі ці ефекти можуть бути легко досягнуті тисненням холодною фольгою та відкривають багато різних можливостей для дизайну етикеток та упаковок. Кінцевий споживач може бути впевненим у новому застосуванні фольги, яке дасть можливість для конкуренції.

Друк холодною фольгою пропонує багато можливостей:

 • Традиційна робота, що виконується фольгою для гарячого тиснення, зокрема, тип який має безліч розмірів та малий тираж.

  Захисні стрічки, такі як DVD та CD, концертні та спортивні квитки.

  Товар ідентифікуючої системи. (Випадкове зображення).

  Можливість друку по холодній фользі, використовуючи непрозорі та прозорі фарби.

  Власну розробку перетворень голографічних субстратів.

  Непрозора пігментна фольга чи зображення без металу.

  Друк холодною фольгою може здійснюватися на ротаційних машинах високого друку або офсетних рулонних машинах.

  Перенесення фольги здійснюється без застосування нагріву.

  Може бути використана в системах з економним використанням фольги.

  Ідеальна для широкого застосування широких рулонів.

  Друк холодною фольгою пропонує багато можливостей.

  Приклади можливостей, які пропонує фольга для холодного друку.

  Невеликі цінові ярлики.

  Публікації по дієтах, ідеальні для множинного (складного) розміру етикетки

  Поворотна етикетка для спеціальних приводів та організацій, які не приносять дохід.

  Традиційні етикетки винні, ідеальні для малого тиражу.

  Упаковки для зубної пасти

  Голографічні зображення для ідентифікації виробів

  Власна розробка перетворення голографічних підкладок для стікерів на бампери, номерних знаків та високої якості упаковок.

  Голографічне зображення, яке застосовується проти підробок.

  Непрозоре біле для Transfer (переносного) опуклого друку.

  Етикетки допоміжних засобів для збереження здоров’я та краси, косметики, шампунів

 1. голографическая фольга голографическая фольга фольга для этикетки фольга для этикетки фольга для этикетки голографическая фольга голографическая фольга голографическая фольга голографическая фольга холодная и горячая фольга холодная и горячая фольга