Як застосовується друк холодною фольгою. Сухе ламінування (традиційне)

Не лише для флексографічного друку.

Ідея друку холодною фольгою дуже проста:

Застосування стандартної друкованої пластини зображення друкується на підкладку з застосуванням УФ адгезив, відповідної для холодної фольги. Фольга прилипає до запечатаної адгезивної основи і, після поділу, зображення створено.

Є 2 типи друку холодною фольгою, вологе або сухе ламінування.

Кожен процес використовує зі спеціальною формулою адгезиву, яка не є взаємозамінною відповідно до замовлень. Важливо, що з кожного використання вона ретельно розглядається визначення відповідності потребам друку.

Хоча цей процес вже був створений для застосування на флексографічній машині. Подальші тести підтвердили її відповідність та іншим друкованим процесам, таким як високий друк на ротаційній машині, рулонний офсетний друк та трафаретний друк.

Важливо пам’ятати, що достовірний контроль підкладки також необхідний гарантії успіху.

Майбутнє застосування холодної фольги.

Види друкованого процесу:

Рулонний офсетний друк
Друкарські машини з автономною рулонною подачею холодної фольги
Друк холодною фольгою із системою економії фольги
Конвертаційні машини для конвертації голографічної підкладки
Спеціальні машини для перенесення заздалегідь надрукованих зображень
Застосування магнітних смужок
Ламінування непрозорої підкладки
Типи друку холодною фольгою.
Сухе ламінування (традиційне).

тип печати холодной фольгой

Для сухого ламінування, Beacon’s катіонний адгезив, Magna-Cryl 4503, 4505, 4520 може застосовуватись. Використовуючи стандартну друкарську пластину, зображення друкується на підкладку на стандартному друкованому пристрої. UV сушка активує адгезив, що робить адгезив липким. Фольга потім подається до запечатаної підкладки, здійснюється контакт, внаслідок чого фольга прикріплюється до запечатаної підкладки і відокремлюється від основи рулону з фольгою, а використана фольга змотується далі в відходи.

Вологе ламінування (затвердіння).

влажное ламинирование фольгой

Для вологого ламінування можна застосовувати Beacon’s adhesive, тобто. вільна від радикалів Magna-Cry 4520. Використовуючи стандартну друкарську пластину, зображення друкується на підкладку на стандартному друкарському пристрої. Фольга далі ламінується на підкладку, яка потім проходить під UV сушінням. Після UV сушіння адгезій отверждается, з’єднуючи фольгу з підкладкою. Фольга далі віддирається і змотується у відходи.

Необхідне обладнання.

Друк холодною фольгою дозволяє вийти на новий ринок із мінімальними вкладеннями. Потрібне наступне стандартне обладнання:

 • Стандартний пристрій для друку

  Пристрій для кліше

  Ламінуючий пристрій для вологого ламінування.

  UV сушарка з регульованою потужністю виходу продукції

  Ламінуючий вал та намотувач для відходів фольги.

  Стандартна друкарська пластина, встановлена на друкарському циліндрі.

  Притиск рулону 80 дюрометрів (або вище).

 •  

 

Який процес використати.

Щодо процесу, то промисловість завжди шукає один процес, який підходитиме для всього. У минулому друкарі, які процвітали з печаткою холодною фольгою, мали труднощі у повторі їхнього успіху на другій роботі. Пам’ятайте, що кожен процес має свою перевагу, але він також має свої індивідуальні недоліки. Саме цей процес може надавати хороші та погані результати.

Ви знайомі з вологим та сухим процесом ламінування, з їх позитивними та негативними рисами. Це дасть Вам можливість вибрати процес, що найбільш підходить для Вас.

Вид рабіт

Вологе ламінування

Сухе ламінування

Холодная фольга по водних фарбах

Традиційне

Нетрадиційне

Холодна фольга по UV фарбах

Традиційне

Традиційне

Холодна фольга в будь якома друкуючому пристрої

Легке

Складне

Від среднього до великих зображень

Прекрасне

Погане

Мале число зображень

Погане

Прекрасне

Малий відкритий цикл

Погане

Прекрасне

Лінійний реверсивний рух

Погане

Прекрасне

Паперовий підклад

Среднє

Прекрасне

Плівковий підклад

Прекрасне

Прекрасне

Легкий в работі

Так

Среднє

Після затвердіння (залишкове закріплення фольги)

Ні (моментальне)

24 години

 Наладка пресу.

пресс для тиснения фольгой

 1. Дуже важливо, щоб секція з кліше була розміщена відразу після секції для друку, яка друкуватиме адгезив. Процес перенесення вимагає високого тиску, оскільки валики, що тягнуть, зазвичай не можуть забезпечувати потрібний тиск, що викликає отвори малого діаметра і грубі краї (окроми), було б краще використовувати першу секцію після секції з кліше для перенесення фольги.
  Переконайтеся, що підкладка входить до секції з кліше відразу після друкованої секції. Друкована сторона підкладки не може мати контакту з будь-яким валиком, що знаходиться між циліндром, що робить нанесення адгезиву і секцією для з’єднання.
  Помістіть сушіння UV між секцією для друку та секцією для з’єднання. UV сушки зазвичай монтуються у вертикальному положенні відразу після гарячої повітряної сушки. Переміщення їх у горизонтальне положення є обов’язковим для гарантії успіху. Горизонтальна UV сушка може використовуватися для UV друку та затвердіння адгезиву.
  Для полегшення роботи подавець фольги та намотувач відходів повинні бути розміщені у безпосередній близькості до секції з’єднання.

Розміщення з’єднання.

Ідеальне розташування з необхідною кількістю адгезиву для роботи

тип печати фольгой

Коли потрібно для роботи менше адгезиву, адгезив застигатиме швидше, що викликатиме шлюб покриття фольгою. Застосування великої кількості адгезиву викликатиме розпливання точок і створюватиме шишкоподібне зображення.

фольга тип печати

Пересуньте UV ближче до з’єднання.

Ідеальним рішенням буде розміщення пристрою з’єднання негайно після UV сушіння. Це дозволить друкарю виконати велику кількість роботи з друку. Багато хороших і поганих результатів викликані цією проблемою.

тип печать фольга

Пошук правильного з’єднання:

Вибір правильного типу з’єднання є дуже важливим.

Ви можете зустрітися з наступним:

Алюмінієвий вал або вал із твердої сталі. Тверда сталь краща через її легке очищення.

Рекомендується, щоб Вал пересувався з пресом, який пересувається за малого натягу рулону. Оскільки високий тиск потрібен для повного перенесення фольги, це може викликати протяжку рулону, що викликає погане поєднання. Вал, що переміщається, допомагатиме утримувати натяг рулону.

З’єднувальний вал 80 дюрометр(або вище)(сила тиску) може використовуватися для ламінування фольги на підкладку. Малий тиск рулону викликатиме дефекти. Під час використання затискного рулону намагайтеся отримати найвищу силу тиску.

Важливо, щоб фольга входила контакт з підкладкою в точці з’єднання для запобігання утворенню повітряних бульбашок. Це може викликати вилиняюче (бляке) зображення. Переконайтеся, що затискний рулон або вільний упор та нижній вал повністю чисті. Будь-яке забруднення переноситиметься на зображення фольги.

Не розігрітий гравірувальний циліндр може бути використаний для перенесення фольги і тиснення зображення в той же час. Гравірувальний циліндр Не повинен мати виїмки (впадини) у внутрішній частині зображення.

                                                                     НЕПРАВИЛЬНЕ                                                                   ПРАВИЛЬНЕ

нормативы технологического процеса тиснения фольгой

Нормативи технологічного процесу.

Затвердіння адгезиву при сухому ламінуванні холодної фольги.

У минулому багато друкарів виробляли друк холодної фольги застосовуючи адгезив чутливий до тиску. Адгезиви такого виду були клейкими та забезпечували перехід фольги, яка могла бути здерта. Це вимагало покриття або ламінування для захисту фольги.

Адгезив холодної фольги створювався, щоб ставати твердими при повному затвердінні, для проходження тестів стандартною стрічкою та стрейчами. Тепер покриття або ламінування не потрібне для захисту зображення фольги.

З того часу, як стало можливим регулювання сили затвердіння адгезив для холодної фольги, наступні фактори відіграють велику роль.

Лінійна швидкість (Line Speed)

Розміщення секції обтискання по відношенню до сушіння UV.

Лінійна швидкість.

холодная фольга

Щоб отримати хороше зображення холодною фольгою, важливо, щоб адгезив затверділа в точці, де вона може забезпечувати найвищий рівень тимчасового контакту. Це можна досягти зміною швидкості преса. Низька швидкість преса може призвести до дуже сильного затвердіння адгезиву, а висока швидкість може призвести до недостатнього затвердіння.

холодная фольгаРівень затвердіння може змінюватись, він залежить від кольору підкладки. Якщо зображення холодної фольги друкувалося поверх запечатаної фарби, колір фарби може змінювати рівень затвердіння. При проведенні друку холодною фольгою по верху білої (світлої) підкладки, UV світло відскакує від підкладки і затвердіння буде недостатнім, що є результатом високої швидкості пресу.

холодная фольга

При проведенні друку холодною фольгою по верху прозорої (або темного кольору) підкладки, UV світло проходить через підкладку та абсорбується темним кольором, і твердне підкладку один раз, що є результатом низької швидкості преса.

холодная фольга

При проведенні друку холодною фольгою по верху білої (світлої), нанесеної фарби на підкладку, UV світло відскакує від фарби і твердне адгезив двічі, що є результатом високої швидкості преса.

При проведенні друку холодною фольгою по верху чорної (або темного кольору) фарби, нанесеної на підкладку, UV світло проходить через підкладку і абсорбується темним кольором і твердне адгезив один раз, що є результатом низької швидкості преса.