ВОЛОГЕ ЛАМІНУВАННЯ.

Встановлення преса. Оскільки процес вологого ламінування не вимагає високого тиску, застосовні обтискні валики, що активізуються за допомогою повітря.

1.Важливо, щоб блок обтиску розміщувався відразу після друкарського пристрою, який друкуватиме адгезив. Установка для вологого ламінування не потребує високого тиску. Установка секції тиснення не потрібна при вологому ламінуванні, але обтискні валики повинні бути розміщені під UV сушаркою, які додатково є основою відділення фольги від полотна.

2.Під час встановлення рулону фольги на машині фольга входить у пристрій обтиску негайно після друкованої секції, яка робить друк. Сторона підкладки, що друкується, не може мати контакт з будь-яким напрямним роликом між друкованим циліндром і установкою для обтиску. Це призведе до забруднення.

3.Переміщення UV сушарки не потрібно, але краще розмістити її ближче до полотна, що ламінується. Рекомендується розміщувати напрямний валик під UV лампою. Це гарантуватиме, що підкладка та фольга ламінуються у точці затвердіння.

folga dlya goryachego tisneniya

4.Для полегшення роботи з ламінованим полотном, змотувач відходів повинен бути розміщений в межах безпосередньої близькості до друкарського пристрою.

Верхній валик.

Верхній валик (85 дюрометровий) або твердіший, може бути використаний для ламінування на підкладку. Встановіть цей ролик захоплення між друкарським пристроєм та UV сушаркою. Фольга має бути ламінована на підкладку перед UV сушінням. Відкритий напрямний валик може бути використаний як упор під валик захвату. Другорядний валик захоплення повинен бути встановлений під UV сушаркою, щоб

здирати фольгу з підкладки. При використанні валика захвату намагайтеся отримати якомога більший тиск (дюрометр). Недостатній тиск викликатиме дефекти (у вигляді проколів). Важливо, щоб фольга входила в контакт із підкладкою в точці захвату для запобігання залученню повітря. Це може бути результатом слабкого зображення. Будьте впевнені, що валик захвату та нижній валик повністю чисті. Будь-яке забруднення викликатиме ореол зображення.

НЕПРАВИЛЬНО                                                                                                                                          ПРАВИЛЬНО

заказать фольгу для тиснения

Важливо, щоб фольга входила в захоплення під кутом 45° (або вище) для запобігання зморщування. Важливо, щоб фольга та підкладка повністю ламінувалися між захопленням та точкою захоплення.

Будь-яке зморщування, повітряні бульбашки або підняття фольги буде викликати погану якість перенесення. Не подавайте фольгу прямо з рулону, це викликатиме зморщування фольги. Будьте впевнені, що напрямний валик під UV сушаркою вирівняний. Будь-яке, навіть невелике зморщування на рулоні, викликатиме дефект переходу фольги в точці затвердіння

.

folga dlya tisneniyaНЕПРАВИЛЬНО

Валик на виході.

Обтискні валики повинні бути встановлені після UV сушарки.

Це допомагає рівномірному проходженню підкладки з фольгою через UV сушарку та забезпечує оптимальні результати роботи. Не намотуйте фольгу безпосередньо на валик, що намотує, це буде створювати зморшки на фользі (WRONG WAY). Переконайтеся, що є напрямний валик між валиком на виході та валиком, що намотує рулон (CORRECT WAY).

Очищення при використанні направляючого валика (idler roller) після UV сушарки буде працювати, але оператору преса потрібно постійно регулювати натяг для змотування відходів, для якісного фольги ламінування на підкладку.

Очищення під час використання нижнього ролика (bottom idler roller) буде викликати «скупчення (збирання)» фольги перед направляючим валиком. Кількість фольги, яка (foil bunching up) «накопичується (збирається)» перед направляючим валиком зростатиме і переміщатиметься до UV сушарки.

Направляючі валики.

Важливо, щоб друкована сторона підкладки не мала контакту з направляючим валиком між друкарським пристроєм та пристроєм вхідного обтиску.

холодная фольга

Оскільки фольга досягає точки затвердіння, рекомендується щоб направляючий валик (idler roll) знаходився під UV сушильною лампою. Будьте впевнені, що матеріал має достатню обведення/облягання навколо нього. Це гарантуватиме, що фольга та підкладка повністю ламінуються у точці затвердіння.