Фольга для горячого тиснення

Фольга для горячого тиснення

фольга для горячего тиснения

Компанія фоілком, пропонує вашій увазі високоякісну фольгу для гарячого тиснення в повному кольорі: золото, срібло, глянсова, матова, кольорова.

Серія

Опис

Колір

1331 — H

Стандартна фольга для тиснення на крейдованій, некрейдованій, етикеточній, високоглянцевій паперах і всіх видах картону. Відмінна якість відбитка при тисненні поверх дисперсійного лаку.

заказать горячую фольгуІдеально підходить для тиснення дрібних та середніх ліній, растрових робіт та елементів плашки на тонких паперах (70-90г/м.кв.). Під час друку на крейдованому картоні підходить для запечатування як дрібних, так і великих плашок. Успішно застосовується для роботи на високошвидкісних машинах (до 5000 аркушів на годину).

заказать горячую фольгу украинаСереднє відокремлення від підкладки. Хороша стійкість до впливу алкоголю та спиртів, висока міцність до механічного стирання. Рекомендується до застосування для позолоти етикеток (в т.ч. на алкоголь) та картонної упаковки особливо після нанесення дисперсійного лаку.

заказать горячую фольгу украина

Високошвидкісні позолотні плоскодрукарські машини 110-140 °C
Позолотна циліндрична машина 130-170 °C

Тигельна машина 110-140 °C

 

 

 

горячая фольга купить киевзолото/ серібло/ глянцева/ матова / кольорова

1331.F

Універсальна фольга для тиснення листових та рулонних матеріалів. Придатна для всіх видів робіт на папері та пластиці.

заказать горячую фольгу украинаВикористовується на пластиках, папері із грубою поверхнею, всіх видах картону. Рекомендується для друку на синтетичних матеріалах типу ОРР, РР, РЕТ, м’яких пластиках всіх видах крейдованого та некрейдованого самоклеючого паперу на позолотних секціях рулонних та флексографічних машин. Фольга забезпечує першокласну чіткість на малих та великих друкарських поверхнях.

заказать горячую фольгу украинаСереднє відокремлення від підкладки. Висока чіткість позолоти тонких ліній та гарна запечатка великих плашок. Хороша стійкість до дії алкоголю та спиртів, висока міцність до механічного стирання. Рекомендується для застосування позолоти етикеток (в т.ч. на алкоголь) та картонної упаковки після дисперсійного лаку. Для позолотного тиснення на натуральній та штучній шкірах, бумвінілі, лідирині та інших палітурних, синтетичних матеріалів.

заказать горячую фольгу украина

Високошвидкісні позолотні плоскодрукарські машини 110-140 °C
Позолотна циліндрична машина 130-160 °C

Тигельна машина 110-150 °C

 

 

 

 

 

Заказать фольгу киевзолото/ серібло/ глянцева/ матова / кольорова

1331 — к

Стандартна фольга для тиснення на крейдованій, некрейдованій, етикеточній, високоглянцевій паперах і всіх видах картону. Відмінна якість відбитка при тисненні поверх дисперсійного та олійного лаку.

купить фольгу для горячего тисненияІдеально підходить для тиснення дрібних та середніх ліній, растрових робіт та елементів плашки на тонких паперах (70-90г/м.кв.). Під час друку на крейдованому картоні підходить для запечатування як дрібних, так і великих плашок. Успішно застосовується для роботи на високошвидкісних машинах (до 5000 аркушів на годину).

plus-zoom-magnifying-glass-interface-symbol_318-60736М’яке відділення від підкладки. Хороша стійкість до дії алкоголю та спиртів, висока міцність до механічного стирання. Рекомендується до застосування для позолоти етикеток (в т.ч. Алкоголь) та картонної упаковки.

 

increasing-temperature_318-44249

Високошвидкісні позолотні плоскодрукарські машини 110-140 °C
Позолотна циліндрична машина 130-160 °C

Тигельна машина 110-150 °C

 

 

 

купить фольгу для горячего тиснениязолото/ серібло/ глянцева/ матова / кольорова